online Foodfloor: Lokale evenementen: Wat zet jij op het menu?
Datum: maandag 1 juni
Locatie: online,
Tijd: 20:00 uur tot 21:15 uur
Elk jaar worden er in Ede heel veel grote en kleinere evenementen en bijeenkomsten georganiseerd, zowel prive als zakelijk. Op elk evenement wordt natuurlijk volop eten en drinken aangeboden. Juist in deze tijd, waarin onderwerpen als gezondheid en klimaat steeds belangrijker worden, kan het waardevol zijn om stil te staan bij de keuzes in het aanbod. Door bewust en toekomstgericht te kiezen voor catering, kun je niet alleen je imago versterken, maar ook de lokale economie en biodiversiteit ondersteunen. Bovendien maak je het voor deelnemers/bezoekers net wat makkelijker om gezondere opties te kiezen.
Ben jij benieuwd hoe je op jouw evenement zorgt voor goed eten en drinken, zonder onnodige verspilling? Kom dan naar de online Foodfloor: Lokale evenementen: Wat zet jij op het menu? Tijdens deze avond krijg je praktische tips en voorbeelden. Deze kun je direct gebruiken bij je eigen evenementen.
Thema 1: Voedselverspilling verminderen
Hoe voorkom je dat er eten wordt weggegooid?
Stichting Samen Tegen Voedselverspilling deelt praktische tips en voorbeelden.
Thema 2: Regionaal en slim inkopen
Wil je makkelijker lokaal inkopen?
BEUKK laat zien hoe de Streekhub kan helpen bij het kopen van producten uit de regio.
Geen lange presentaties, maar praktische informatie en ruimte voor vragen.
Programma
20.00 – 20.10 | Opening
20.10 – 20.40 | Thema 1: Voedselverspilling
20.40 – 21.10 | Thema 2: Regionale inkoop
21.10 – 21.15 | Afsluiting
21.15 – 21.30 | Chat open voor vragen
Doelgroep
Deze foodfloor wordt georganiseerd voor iedereen die weleens een evenement organiseert. Van buurtfeest tot sportevenement, van zakelijke bijeenkomst tot braderie, van enkele tientallen bezoekers tot een paar duizend.
Aanmelden
Stuur dan een mail naar info@eetbaarede.nl
De eventlink ontvang je enkele dagen voor aanvang.
Voor vragen of opmerkingen kun je contact opnemen met Patricia Lemmens via patricia@eetbaarede.nl
